Aktuality

Sledujte napredovanie výstavby projektu Sekvoja. Na tejto podstránke najdete vždy najaktuálnejšie informácie.

3.3.2023

Prinášame aktuality zo stavby

Ku dnešnému dňu aktívne pracujeme na murovaní priečok 4 nadzemného podlažia a zároveň uzatvárame zadebňujeme polovicu 5. nadzemného podlažia. Budúci týždeň začíname s viazaním armatúry a následným budovaním druhej polovice 5NP.

1.2.2023

Pokračujeme výstavbou 4. poschodia

Výstavba poschodí prebieha vždy po poloviciach, aby sme tak pracovne využili všetkých ľudí na stavbe. Aktuálne sú dokončované obvodové a vnútorné priečky celého štvrtého poschodia. Nasledovať bude budovanie stropu, ktoré vytvorí základ pre prácu na 5. poschodí.

10.1.2023

Vďaka vysokým teplotám staviame ďalej

Nový rok 2023 nás prekvapil nezvyčajným počasím vďaka ktorému staviame ďalej. Začali sme oddebňovaním stropu tretieho nadzemného podlažia spolu s murovaním vnútorných priečok bytov. Ďalším krokom bude murovanie obvodových akustických stien štvrtého poschodia stavby

21.12.2022

Garantujeme fixné ceny bytov

Vianoce sú sprevádzané prekvapeniami, preto sme si pre vás tiež jedno pripravili aj my! Všetky byty v projekte Sekvoja predávame počas celého trvania projektu BEZ INFLAČNEJ DOLOŽKY!

14.10.2022

Výstavba na Sekvoji výborne napreduje

Po ukončení výkopových prác koncom leta a skompletizovaní vnútorných aj vonkajších priečok obchodných priestorov, sme aktuálne dokončili základovú dosku prvého poschodia. Dnešným dňom začíname s budovaním obvodových a vnútorných stien prvého poschodia.

17.6.2022

Vydané stavebné povolenie

Bytový dom Pod Sekvojou získal všetky potrebné povolenia k začiatku výstavby bytového domu. Stavebné povolenie na hlavný objekt vydaný stavebným úradom v meste Nová Baňa nadobudlo právoplatnosť dňa 05.05.2022.

17.6.2022

Výber generálneho dodávateľa stavby

V týchto dňoch prebieha výber generálneho dodávateľa stavby. Zo získaných ponúk vyberieme spoľahlivé partnera, ktorý poskytne kvalitné prevedenie stavebných prác.